Blogul lui Ogheorghe
vineri, 5 iunie 2015
Gheorghe, Gheorghe
In cizme. Acolo mi-am "ascuns" cheia si-am cautat-o ieri pan`mi-a crescut barba.
(In cizme ? Da. Am iesit sa fac curat in "shed" si nu aveam buzunare, iar usa de la intrare se blocheaza singura.)
2 comentarii:
Anna de Rolle
5 iunie 2015 la 15:03
ioi :)
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
ogheorghe
5 iunie 2015 la 15:07
dap. nu vrei sa stii ce repertoriu bogat in sfinti am avut !!!
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
ioi :)
RăspundețiȘtergeredap. nu vrei sa stii ce repertoriu bogat in sfinti am avut !!!
RăspundețiȘtergere