sâmbătă, 6 iunie 2015

Inteleg sa ma-ntrebe cineva de 14-15 ani "sup ?", dar cand ma-ntreaba cineva de peste 40, parca e usor penibil. Usor mai mult. 

Sup ? Adica what's up.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu