sâmbătă, 27 iunie 2015

La naiba ! Parintii si actorii n-ar trebui sa-mbatraneasca niciodata.

Ma uit la un film. Banderas, Stallone, Ford, Snipes, Schwarzenegger, Gibson, Lundgren, Jet Li sunt toti trecuti bine de prima tinerete si darama tot in cale, mai ceva ca uraganul Katrina.  Hai ca sunt delicata. :))

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu