joi, 11 iunie 2015

Nu-mi vine sa cred. Am dat like unui post de-al lui Teo Trandafir.
Ghita, you re cramping your style !

Cica:
Daca femeia ar putea sa citeasca gandurile, barbatul ar fi pocnit in fiecare minut.
(cam asa ceva. mi-a fost lene sa caut din nou "intelepciunea" originala; chiar daca e vechiuta, tot ma face sa zambaresc.)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu