The Chef
Sau cand gatesti ca si cum ai face dragoste (cu pricepere si cu pasiune, pai cum altfel ?!)
V-a fost vreodata atat de foame incat sa simtiti ca oricat ati manca nu va veti putea satura ? Ei, asa simteam eu inainte sa ma uit la filmul asta.
Mare greseala ! Nu filmul, ci faptul ca m-am apucat sa-l vad, pe nemancate. S-au dat mari batalii-n stomacul meu de Vuving pricajit.
Multe nume mari pe-afis. Capodopera ? Nici vorba ! Sa ma ierte dl Favreau, pe care-l admir, de altfel, dar e un film pe care-l vezi acum si l-ai uitat in ora urmatoare. E-un film pentru-o duminica relaxanta. Hai c-am mai dres busuiocu' !

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu