marți, 16 iunie 2015

The Chef

Sau cand gatesti ca si cum ai face dragoste (cu pricepere si cu pasiune, pai cum altfel ?!)

V-a fost vreodata atat de foame incat sa simtiti ca oricat ati manca nu va veti putea satura ? Ei, asa simteam eu inainte sa ma uit la filmul asta.

Mare greseala ! Nu filmul, ci faptul ca m-am apucat sa-l vad, pe nemancate. S-au dat mari batalii-n stomacul meu de Vuving pricajit.

Multe nume mari pe-afis. Capodopera  ? Nici vorba ! Sa ma ierte dl Favreau, pe care-l admir, de altfel, dar e un film pe care-l vezi acum si l-ai uitat in ora urmatoare. E-un film pentru-o duminica relaxanta. Hai c-am mai dres busuiocu' !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu