''Shining vapour I become'' E superba piesa! nu te necaji,copil frumos! roz,cu margele,foarte sofisticata,am si eu una dar nu am reusit niciodata sa o port.tarai dupa mine o geanta rosie pe care o am de 8 ani ,cat un sac de mare. pfffff,ma enerveaza temele cu succesori si predecesori... dau reply la piesa ta,sa-mi treaca nervii!
miruna, tu esti nervoasa, iar eu zambesc. ba mint, rad. rad cu gura pana la urechi. asta este efectul celor "spuse" de tine asupra mea. :)
ba ma necajesc, copil. spune-mi exact ce-ti doreste inimioara si ma execut. in doi timpi si trei miscari. "posetutita" e tk maxxista si, cu putin noroc, poate gasesc una la fel.
''Shining vapour I become'' E superba piesa!
RăspundețiȘtergerenu te necaji,copil frumos! roz,cu margele,foarte sofisticata,am si eu una dar nu am reusit niciodata sa o port.tarai dupa mine o geanta rosie pe care o am de 8 ani ,cat un sac de mare.
pfffff,ma enerveaza temele cu succesori si predecesori...
dau reply la piesa ta,sa-mi treaca nervii!
miruna, tu esti nervoasa, iar eu zambesc. ba mint, rad. rad cu gura pana la urechi. asta este efectul celor "spuse" de tine asupra mea. :)
RăspundețiȘtergereba ma necajesc, copil. spune-mi exact ce-ti doreste inimioara si ma execut. in doi timpi si trei miscari. "posetutita" e tk maxxista si, cu putin noroc, poate gasesc una la fel.
hai, ti-au trecut nervii ? :)
RăspundețiȘtergereda-i incolo de succesori si predecesori.