luni, 25 ianuarie 2016

Azi mi-am facut programare sa-mi tund pleata cea pe spate curganda. Ah, si ce bine-a fost sa aud pe cineva pronuntandu-mi corect numele, si sa nu-l mai stalceasa pe Gi in Ghi !

Si nu, nu sunt romani. Sunt turci. Dar ei, spre deosebire de englezi, se straduiesc. :)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu