Azi mi-am facut programare sa-mi tund pleata cea pe spate curganda. Ah, si ce bine-a fost sa aud pe cineva pronuntandu-mi corect numele, si sa nu-l mai stalceasa pe Gi in Ghi !
Si nu, nu sunt romani. Sunt turci. Dar ei, spre deosebire de englezi, se straduiesc. :)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu