luni, 22 iunie 2026

Apa e foarte periculoasa in tara asta!

Am plecat in shopping centre sa iau apa si m-am intors cu 'mnealor.
Nu ca mi-ar fi trebuit.







Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu