La multi ani cu drag ,copil scump ce-mi esti! Iti doresc un an roz,pufos si dulce ! Un nou inceput ,cel mai bun,cel mai fericit!!!
Asa sa fie si al tau 2016 ! Roz, pufos si dulce, dulce. :)
Dar unde-mi sunt elegantissimele maniere ? Am uitat tocmai cuvantul magic: multumesc ! Multumesc cu rauri de magnolii si campii de iasomii. :)
La multi ani, draga mea Oghe, te iubesc si mi-e dor de tine. Sa ai parte doar de bucurii si multa sanatate!xx
La multi ani si tie, Anuca mea draga ! Sanatate, bucurii si multe paranghelii ! :)Nu-ti pot raspunde pi tilifon fiindca am numai 7p pe el. Sa-mi fie rusine !
La multi ani cu drag ,copil scump ce-mi esti! Iti doresc un an roz,pufos si dulce ! Un nou inceput ,cel mai bun,cel mai fericit!!!
RăspundețiȘtergereAsa sa fie si al tau 2016 ! Roz, pufos si dulce, dulce. :)
RăspundețiȘtergereDar unde-mi sunt elegantissimele maniere ? Am uitat tocmai cuvantul magic: multumesc ! Multumesc cu rauri de magnolii si campii de iasomii. :)
RăspundețiȘtergereLa multi ani, draga mea Oghe, te iubesc si mi-e dor de tine.
RăspundețiȘtergereSa ai parte doar de bucurii si multa sanatate!xx
La multi ani si tie, Anuca mea draga ! Sanatate, bucurii si multe paranghelii ! :)
RăspundețiȘtergereNu-ti pot raspunde pi tilifon fiindca am numai 7p pe el. Sa-mi fie rusine !