joi, 31 decembrie 2015

La multi ani ! :)

2015: Bye !
2016: Hi ! 

5 comentarii:

  1. La multi ani cu drag ,copil scump ce-mi esti! Iti doresc un an roz,pufos si dulce ! Un nou inceput ,cel mai bun,cel mai fericit!!!

    RăspundețiȘtergere
  2. Asa sa fie si al tau 2016 ! Roz, pufos si dulce, dulce. :)

    RăspundețiȘtergere
  3. Dar unde-mi sunt elegantissimele maniere ? Am uitat tocmai cuvantul magic: multumesc ! Multumesc cu rauri de magnolii si campii de iasomii. :)

    RăspundețiȘtergere
  4. La multi ani, draga mea Oghe, te iubesc si mi-e dor de tine.
    Sa ai parte doar de bucurii si multa sanatate!xx

    RăspundețiȘtergere
  5. La multi ani si tie, Anuca mea draga ! Sanatate, bucurii si multe paranghelii ! :)

    Nu-ti pot raspunde pi tilifon fiindca am numai 7p pe el. Sa-mi fie rusine !

    RăspundețiȘtergere