luni, 25 ianuarie 2016

Ce urasc cel mai mult la o femeie ? N-o sa scriu decat doua lucruri:
1. cand nu-si sterge urmele de oja de pe unghii;
2. cand nu-si dezlipeste etichetele de pe talpa pantofilor cu toc.

Si-nca unu`, ca nu ma pot abtine: cand scuipa pe strada.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu