Ivcelnaiv, iti multumesc ! Din pacate, m-ai prins nepregatita. Adica cu lectiile nefacute. Stiu ca n-o sa-ti mai arunci geana pe-aici, dar, macar s-a intamplat minunea: ai fost "odata-n viat'"-al meu, nu al televiziunii romane. Emoticon strengar, un alt fel de duiosanastasiatrecea. Haha !
Ca cu, mai Ghita ?! Se poa` ? Aveam pretentii de la tine, mai !
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu