luni, 25 ianuarie 2016

Ivcelnaiv, iti multumesc ! Din pacate, m-ai prins nepregatita. Adica cu lectiile nefacute. Stiu ca n-o sa-ti mai arunci geana pe-aici, dar, macar s-a intamplat minunea: ai fost "odata-n viat"-al meu, nu al televiziunii romane. Emoticon strengar, un alt fel de duiosanastasiatrecea. Haha !

Ca cu, mai Ghita ?! Se poa` ? Aveam pretentii de la tine, mai !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu