Stiti cum stau lucrurile ? Daca esti cunoscut si spui un ra..t, toata lumea te ridica-n slavi. Daca insa esti un biet muritor si spui ceva interesant si fainuc, nu te baga nimeni in seama. Dar, pe-ascuns, te copiaza si se fuduleste cu ideile si gandurile tale. Cam atat.
Si nu, nu sunt eu "bietul muritor". Si nici micuta frustratica. Ca sa stit`. Pot sa rad ? Haha! Frustratica, nu, dar madam Hlizila, cu siguranta.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu