Stiti, eu nu stiu sa fiu smechera. Dar mi-am zis sa-ncerc si eu o data-n viata. Si am incercat. Dar nu mi-a iesit. Ba mai mult de-atat, mi-am furat-o rau de tot.
Heiii, Andine ! Dac-ai sti cat de mult ma bucur sa te vad aici si cat de vinovata ma simt ca te-am abandonat... Ti-am tot scris aici, sperand ca intr-o zi vei veni, si, iata-te ! Am sa repostez mesajele pe care ti le-am scris.
La multi ani, toti frumosi si buni ! Zapacitor de buni si de minunati !
La multi ani, draga mea! Si eu cat de zapacita ca te tot cautam si nu stiam cum sa dau de tine! Cand, dintr-odata ,,Big Bang''! -zicea ceva de-un blog...si il aveam si salvat la favorite...dar...Ce bine cand totul se termina cu bine...sau e un nou inceput?! Bine te-am regasit, my dear! Lumea mea era mult mai trista fara tine!
Hei, capul sus! E plina lumea de smecheri, prea plina! Curaj e acum sa rezisti ca nesmecher!
RăspundețiȘtergereHeiii, Andine ! Dac-ai sti cat de mult ma bucur sa te vad aici si cat de vinovata ma simt ca te-am abandonat... Ti-am tot scris aici, sperand ca intr-o zi vei veni, si, iata-te ! Am sa repostez mesajele pe care ti le-am scris.
RăspundețiȘtergereLa multi ani, toti frumosi si buni ! Zapacitor de buni si de minunati !
Cu mult drag,
G
La multi ani, draga mea! Si eu cat de zapacita ca te tot cautam si nu stiam cum sa dau de tine! Cand, dintr-odata ,,Big Bang''! -zicea ceva de-un blog...si il aveam si salvat la favorite...dar...Ce bine cand totul se termina cu bine...sau e un nou inceput?! Bine te-am regasit, my dear! Lumea mea era mult mai trista fara tine!
RăspundețiȘtergereSi-a mea la fel, Andine ! :) Nu stiu daca e un nou inceput. Inca nu stiu nimic.
RăspundețiȘtergereBa da, stiu un singur lucru: regasirea noastra e-un prilej de sarbatoare. Unul binecuvantat. :)
Acest comentariu a fost eliminat de autor.
ȘtergereMultumesc!
RăspundețiȘtergerewill you delete this one too?
RăspundețiȘtergere