duminică, 7 februarie 2016

Ma duc sa pozez Londra-n floare. Prea e frumos afara !
Cer plumburiu cu soare. Sau soare-a ploaie. Ca sa vezi !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu