duminică, 7 februarie 2016

Cica sunt nebuna ca tamponez uleiul din farfurie cu servetelul. Nu sunt. Prefer sa-nlocuiesc grasimea aia netrebuincioasa cu caloriile unei bomboane. Sau ale unei inghetate. Atat.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu